MÁME PRO VÁS PIERCING ZA VYROBNÍ CENY!

Plugy do ucha
Tunely do ucha Tunely do ucha
Roztahovaky Roztahovaky

Nové články

Co je Mikrodermal piercing?

Co je Mikrodermal piercing?

Co je Mikrodermal? Mikrodermal nebo také nazýván Dermální piercing nebo bodový piercing, je piercing, který leží na jakémkoli plochém povrchu těla a je držen na místě pomocí kožní kotvy, která je instalována pod kůži. Obyčejné tělové piercingy mají vstupní a výstupní dírku pro daný piercing, ale v kožním piercingu, šperky jsou uloženy na povrchu a jsou zajištěna kotvou, která je zakotvena v kožní vrstvě (pod kožní tkání). To dodává vzhled malých kuliček na povrchu kůže. Tento typ dermálního piercingu je dnes velmi oblíbený, protože může být umístěn téměř na jakémkoli plochém povrchu těla, což umožňuje vyzdobit oblasti, které jsou obtížné propíchnout klasickýmy piercingy.
Může piercing ve rtu poškodit mé zuby?

Může piercing ve rtu poškodit mé zuby?

Piercing ve rtu & poškození zubů a dásní Taky se vám někdy stalo že jste přemýšleli propíchnutí rtů, ale dostávali se k vám komentáře o tom, že jsi zničíte zuby a dásně? Všichni jsme to už slyšeli, ale je to skutečně pravda? A pokud je to pravda, existují způsoby, jak bojovat proti účinkům piercingu na zuby? Tak se na to pojďme podívat! Podráždění dásní Piercing ve rtu, který může být labreta, podkova nebo kroužek který se neustále dotíká dásně, může způsobit podráždění dásní a po určité době také opotřebení piercingu. Nedávná studie zubního lékařství uvádí, že: 50% lidí, kteří nosili dlouhý piercing (delší než 1,59 cm) po dobu více než dva roky, tak dásně vylezou z vnitřních spodních čelních zubů. To znamená, že podráždění dásňí a opotřebení může nastat po nošení delších piercingů.
Jak čistit kamenné plugy do ucha

Jak čistit kamenné plugy do ucha

Jak čistit a udržovat kamenné plugy do ucha? jak udržujete své kamenné plugy do ucha čisté? Používáte vždy ty nejtvrdší brusné materiály, které mohou obrušovat opravdu dobře u odolných ušlechtilých kamenných plugů? Zkoušíte materiály z kovů nebo jiných brusných minerálů? Nebo to neřešíte a nečištíte vaše plugy do ucha vůbec? No, v každém případě neděláte správnou věc. Čištění kamenných plugů je důležité a při použití správných brusných materiálů je možné to udělat rychle a snadno - a co je nejdůležitější - správně, aby se nepoškodil váš plug a zůstal stále se čistí.