Vitejte na Piercing-Factory !! Máme pro vás piercing za vyrobní ceny

Nové články

Piercing do pupíku - Jak se na něj připravit & pečovat & co dělat & nedělat

Piercing do pupíku - Jak se na něj připravit & pečovat & co dělat & nedělat

Piercing do pupíku - Co dělat & nedělatPiercing do pupíku, obyčejně známý jako pupíkovka, se zdá jako trochu riskantní, velmi stylový šperk, který chcete mít. Je to piercing, obvykle v zahnutém tvaru tzv. "banán", který prochází přes horní okraj pupíku a ne přes břicho jak by se mohlo zdát. I když to vypadá že piercing do pupíku je poměrně bezpečný piercing který můžete mít, při rozhodování o tom zda je piercing na břiše pro vás, je velmi důležité si uvědomit že existují určitá rizika která je třeba zvážit. Takže jaké jsou hlavní nebezpečí piercingů v pupíku? Mezi ně nejčastějí patří bakteriální infekce, nadměrné krvácení, bolest, jizvení tkáně, poškození nervů a nebo alergické reakce na kov. Pokud se rozhodnete že piercing do pupíku stejně chcete mít, tak existují způsoby jak se vyhnout těmto rizikům. Vyberte si renomovaný obchod pro piercingy.
Plugy do ucha a jejich způsoby nasazování

Plugy do ucha a jejich způsoby nasazování

Pokud ještě nejste ve světě plugu do ucha velkým znalcem ale máte zájem o roztažené uši, může být dobré, abyste jste věděli rozdíl mezi plugem s jedním a dvojitým okrajem. Nebo začít s tím, co je to plug do ucha? Plug je válcovitý kousek šperku, který slouží k naplnění roztáhlého ucha pomocí roztahováku. Plug může být vyrobeno z různých materiálů a přichází v různých stylech. Návod jak roztahovat ucho v našem piercing magazínu zde Plug do ucha s jedním okrajem je jako rty, které obvykle směřují k přední straně piercingu. Tato strana je to, co drží plug na místě v uchu. Druhá strana je standardní jen je na ní navlečen gumový O-kroužek. Tento typ plugu vypadá, jako by byl v uchu větší než je. Vzhledem ke gumovému o-kroužku má tento typ plugu do ucha méně stylu a dostupných materiálů než plug s dvojitým okrajem. Jednoduché plugy mají drážku na povrchu, aby udržely kroužek na svém místě.
5 nejrychleji hojících se piercingů

5 nejrychleji hojících se piercingů

V dokonalém světě by jsme si jen vybrali piercing který se nám líbí, rozmysleli kam si ho dáme a pak jako magnetkové naušnice připli. Bohužel tento svět není až tak dokonalý (thanks god :)). Pokud hledáte piercing, který nebude mít za následek půl roku bolestí a mořskou solnou vodu u piercingové dírky každou chvíli tak tady jsou naše tipy na pět nejrychlej uzdravujících se piercingů! 1. Septum piercing & Podkova U toho piercingu to trvá od 1 do 3 měsíců, než se nos kompletně uzdraví. Není žádným tajemstvím, že tento piercing je velmi oblíben! Při propíchnutí přepážky v nose dochází k propíchnutí jen tenkého kousku pokožky jež si s stěží všimnete.