MÁME PRO VÁS PIERCING ZA VYROBNÍ CENY!

Tunely do ucha Tunely do ucha
Roztahovaky Roztahovaky

Nové články

Plugy a tunely a jejich historie

Plugy a tunely a jejich historie

Tělo a jeho modifikace Lidé modifikují své tělo v průběhu celé historie. Tetování, různé značkování, piercing, implantáty a dokonce i účesy jsou jen některé z tělových modifikací. To je jen hrubý seznam něktrých modifikací, některé jsou více trvalé některé méně. Dnes bych se chtěl více zaměřit na to trvalejší a tím je umění piercingu a roztahování uší.
Piercing do bradavky

Piercing do bradavky

Pokud uvažujete o piercingu bradavky, nejste sami. Piercing do bradavky jsou velmi populární v tuto chvíli také díky celebritám, které je nosí o ukazjí na veřejnosti. Můžete být nervózní tím, že propíchnutí bradavky může bolet, ale dobrá věc je ta že tyto piercingy jsou snadné k pečlivé a nemusíte provádět drastické změny v šatníku, které by jim vyhovovaly. Zde jsou některé užitečné tipy na piercing do bradavky, aby jste zvážili jaké oblečení je pro tento piercing vhodné.
Plugy a tunely do ucha a jejich druhy

Plugy a tunely do ucha a jejich druhy

Existuje mnoho různých typů plugů a tunelů do ucha pro roztáhlé uši, z nichž každý vyžaduje různé způsoby vkládání. Někteří lidé upřednostňují jeden styl plugu do ucha nad jiným. Níže naleznete seznam různých typů plugů a tunelů, které jsou k dispozici, a stručný popis toho, jak se navzájem liší.