MÁME PRO VÁS PIERCING ZA VYROBNÍ CENY!

Plugy do ucha
Tunely do ucha Tunely do ucha
Roztahovaky Roztahovaky

Nové články

Je tunel do ucha pro vas?

Je tunel do ucha pro vas?

Svět piercingů a body artu se stále vyvíjí. Populární trendy zahrnují tunely do ucha. Není to v žádném případě nový typ piercingu. Existuje po mnoho staletí v asijských a afrických kulturách. Nedávno byl popularizována v rámci komunity pro modifikaci těla ve Spojených státech. Před několika lety by byly tunely v uchu pouze pro pár jedinců. Vzhledem k tomu, že se roztahování uší stalo populárnějším a hlavním proudem je nyní přijatelné nosit tunely v uchu i při práci. Tato forma modifikace těla roste silně mezi muži a ženami. Ať už dáváte přednost tunelu do ucha nebo plugu do ucha které jsou atraktivní, budete potřebovat najít perfektní tunely do vašich uší.
Co je Mikrodermal piercing?

Co je Mikrodermal piercing?

Co je Mikrodermal? Mikrodermal nebo také nazýván Dermální piercing nebo bodový piercing, je piercing, který leží na jakémkoli plochém povrchu těla a je držen na místě pomocí kožní kotvy, která je instalována pod kůži. Obyčejné tělové piercingy mají vstupní a výstupní dírku pro daný piercing, ale v kožním piercingu, šperky jsou uloženy na povrchu a jsou zajištěna kotvou, která je zakotvena v kožní vrstvě (pod kožní tkání). To dodává vzhled malých kuliček na povrchu kůže. Tento typ dermálního piercingu je dnes velmi oblíbený, protože může být umístěn téměř na jakémkoli plochém povrchu těla, což umožňuje vyzdobit oblasti, které jsou obtížné propíchnout klasickýmy piercingy.
Může piercing ve rtu poškodit mé zuby?

Může piercing ve rtu poškodit mé zuby?

Piercing ve rtu & poškození zubů a dásní Taky se vám někdy stalo že jste přemýšleli propíchnutí rtů, ale dostávali se k vám komentáře o tom, že jsi zničíte zuby a dásně? Všichni jsme to už slyšeli, ale je to skutečně pravda? A pokud je to pravda, existují způsoby, jak bojovat proti účinkům piercingu na zuby? Tak se na to pojďme podívat! Podráždění dásní Piercing ve rtu, který může být labreta, podkova nebo kroužek který se neustále dotíká dásně, může způsobit podráždění dásní a po určité době také opotřebení piercingu. Nedávná studie zubního lékařství uvádí, že: 50% lidí, kteří nosili dlouhý piercing (delší než 1,59 cm) po dobu více než dva roky, tak dásně vylezou z vnitřních spodních čelních zubů. To znamená, že podráždění dásňí a opotřebení může nastat po nošení delších piercingů.