MÁME PRO VÁS PIERCING ZA VYROBNÍ CENY!

Tunely do ucha Tunely do ucha
Roztahovaky Roztahovaky

Nové články

Piercing do pupíku – hot or not?

Piercing do pupíku – hot or not?

Přemýšlíš o piercingu do pupíku? V hlavě se ti určitě honí spousta otázek. Nemá už šperk v pupíku každá druhá? Mám na to vůbec postavu? A co za pár let? Bude vypadat pořád sexy? Přestaň si lámat hlavu a raději si přečti argumenty, proč takhle smyslná záležitost stojí za to.
Proč si (ne)pořídit piercing do jazyka?

Proč si (ne)pořídit piercing do jazyka?

Piercing v jazyku je provokativní a neobyčejně sexy. Pořídit si ho vyžaduje notnou dávku odvahy. Pokud rád(a) plaveš proti proudu a nechceš splynout s davem, takhle ozdoba skvěle dokreslí tvou osobnost.  Šperk s příchutí erotiky a tajemna Pokud mají piercing v jazyku i tví kamarádi, možná ti potvrdí, co se o něm povídá – a to že zvyšuje kvalitu orálního sexu. Tvůj partner to jistě dokáže náležitě ocenit. A kdo vyzkoušel líbání s piercingem, už by neměnil!
Tunely do ucha - co by jste měli vědět?

Tunely do ucha - co by jste měli vědět?

Už máte tunely do ucha nebo si teprve plánujete roztáhnout ucho?  Velmi často můžete vidět tunely do ucha v rámci alternativního spektra módy a životního stylu. Jedná se o časově náročnější piercingy, které mohou někteří lidé považovat za "extrémní" v závislosti na velikosti a jejich umístění. Tento článek se týká toho, co byste měli vědět, pokud chcete mít tunely do ucha.