Pokud uvažujete o piercingu bradavky, nejste sami. Piercing do bradavky jsou velmi populární v tuto chvíli také díky celebritám, které je nosí o ukazjí na veřejnosti.

Můžete být nervózní tím, že propíchnutí bradavky může bolet, ale dobrá věc je ta že tyto piercingy jsou snadné k pečlivé a nemusíte provádět drastické změny v šatníku, které by jim vyhovovaly.

Zde jsou některé užitečné tipy na piercing do bradavky, aby jste zvážili jaké oblečení je pro tento piercing vhodné.

Po propíchnutí bradavky

Vaše bradavky budou po počáteční proceduře extrémně citlivé. Někteří lidé opouštějí salon s podprsenkou se kterou přišli, protože si myslí že tlak aplikovaný na nové piercing pomáhá s počátečním drobným nepohodlím nového piercingu a drží šperk blízko těla. Pak neustále nosí podprsenku z tohoto důvodu že zejména v posteli, takže šperky nejsou zachyceny na přikrývkách při spánku. Jiní si myslí, že je pohodlnější jít bez ní. Jen se ujistěte, že pokud nemáte podprsenku, noste měkké, čisté oblečení které nezanechávají šanci na náhodný zásah piercingu. Jakmile budete připraveni znovu vyzkoušet podprsenku, používejte měkké bavlněné podšívky. Někteří lidé najdou sportovní podprsenku zvláště pohodlnou. Nechcete skončit s infekcí kvůli znečištěnému oblečení, takže se ujistěte, že pravidelně perete prádlo které je v kontaktu s piercingem.

Pro muže, kteří mají bradavky propíchnuté, by měli nosit volné tričko nebo mikinu, hlavně během doby kdy se piercing léčí.

Ideální oblečení

Když se snažíte skrýt propíchnuté bradavky, možná budete chtít nosit silnější mikiny které nevystavují obrys vašich šperků. Pokud milujete svetry, jednoduše pod ním noste tričko abyste se vyhnuli tomu, že se šperky ve svetru uvilní. Různé druhy bižuterních šperků umožňují větší flexibilitu v oděvu. Bez ohledu na vaši volbu, pohodlí a bezpečnost by měla být vaší prioritou.

Typy šperků

Máme spoustu různého piercingu do bradavky, z nichž si můžete vybrat z našeho on-line obchodu. Když už máte piercing v bradavce propíchnut, doporučujeme začít s přímími činkami. Máme různé provedení piercingu bradavek, drahokamy, nebo opály podle vašeho výběru. Šperky jsou rozhodně osobní volbou. Někteří lidé dávají přednost tomu, aby se po uzdravení piercingu nosili kroužky do bradavky. Jakmile jsou vaše piercingy zcela vyléčeny, můžete piercingy měnit na jiné piercingy bradavek! Sady bradavek jsou skvělý způsob, jak změnit výběr šperků.

Jakmile budete připraveni si koupit piercing do bradavky, rádi bychom vám nabídly naše produkty jako důvěryhodný piercing shop, máme velkou hrdost na provádění čistých, přesných, krásných piercingů, které budete mít rádi několik let. Pokud byste chtěli získat více informací o piercingu bradavky neváhejte nás kontaktovat nebo se jen zastavte!