Plugy do ucha

Plugy a tunely do ucha a jejich druhy

Existuje mnoho různých typů plugů a tunelů do ucha pro roztáhlé uši, z nichž každý vyžaduje různé způsoby vkládání. Někteří lidé upřednostňují jeden styl plugu do ucha nad jiným. Níže naleznete seznam různých typů plugů a tunelů, které jsou k dispozici, a stručný popis toho, jak se navzájem liší.

Jak čistit kamenné plugy do ucha

Jak čistit a udržovat kamenné plugy do ucha? jak udržujete své kamenné plugy do ucha čisté? Používáte vždy ty nejtvrdší brusné materiály, které mohou obrušovat opravdu dobře u odolných ušlechtilých kamenných plugů? Zkoušíte materiály z kovů nebo jiných brusných minerálů? Nebo to neřešíte a nečištíte vaše plugy do ucha vůbec? No, v každém případě neděláte správnou věc. Čištění kamenných plugů je důležité a při použití správných brusných materiálů je možné to udělat rychle a snadno - a co je nejdůležitější - správně, aby se nepoškodil váš plug a zůstal stále se čistí.

Plugy do ucha a jejich způsoby nasazování

Plugy do ucha a jejich způsoby nasazování Pokud ještě nejste ve světě plugu do ucha velkým znalcem ale máte zájem o roztažené uši, může být dobré, abyste jste věděli rozdíl mezi plugem s jedním a dvojitým okrajem. Nebo začít s tím, co je to plug do ucha? Plug je válcovitý kousek šperku, který slouží k naplnění roztáhlého ucha pomocí roztahováku. Plug může být vyrobeno z různých materiálů a přichází v různých stylech. Návod jak roztahovat ucho v našem piercing magazínu zde Plug do ucha s jedním okrajem je jako rty, které obvykle směřují k přední straně piercingu. Tato strana je to, co drží plug na místě v uchu. Druhá strana je standardní jen je na ní navlečen gumový O-kroužek. Tento typ plugu vypadá, jako by byl v uchu větší než je. Vzhledem ke gumovému o-kroužku má tento typ plugu do ucha méně stylu a dostupných materiálů než plug s dvojitým okrajem. Jednoduché plugy mají drážku na povrchu, aby udržely kroužek na svém místě.

Dřevěné plugy do ucha - druhy dřeva a jejich vlastnosti

Druhy dřevěných plugů do ucha Plugy do ucha mohou být vyrobeny z různých materiálů, od oceli přes akrylát až po sklo. Ale na rozdíl od těchto moderních materiálů, plugy zr dřeva byly používány po stovky let. A není to pro nic za nic. Dřevo je lehké a porézní, což dovoluje plugu dýchat při nošení. To přispívá k zdravějšímu a příjemnějšímu nošení tohoto piercingu. Nejenom, že dřevo je zdravým a přírodním materiálem, je také vizuálně přitažlivým. Jeho přirozený odstín a krása jsou velmi oblíbeny mezi milovníky plugu do ucha. Existuje mnoho různých typů dřeva, nejčastějšími pro plugy jsou : SONO, ebenové dřevo, tzv. krokodílové dřevo, palmové nebo kokosové dřevo, teakové dřevo, tamarindové dřevo, třešňové dřevo, SABA, jackfruitového dřeva atd. Může se zdát, že dřevo může být velmi podobné. Naopak, tyto 10 základních typů jsou od sebe hodně odlišné. Stačí, když se podíváte na každý druh zvlášť, tak si uvědomíte jak jedinečné tyto dřeva mohou být.