Svět piercingů a body artu se stále vyvíjí. Populární trendy zahrnují tunely do ucha. Není to v žádném případě nový typ piercingu. Existuje po mnoho staletí v asijských a afrických kulturách. Nedávno byl popularizována v rámci komunity pro modifikaci těla ve Spojených státech. Před několika lety by byly tunely v uchu pouze pro pár jedinců. Vzhledem k tomu, že se roztahování uší stalo populárnějším a hlavním proudem je nyní přijatelné nosit tunely v uchu i při práci. Tato forma modifikace těla roste silně mezi muži a ženami. Ať už dáváte přednost tunelu do ucha nebo plugu do ucha které jsou atraktivní, budete potřebovat najít perfektní tunely do vašich uší.

Prvním krokem je roztáhnout uši

Abyste správně roztáhly vaše uši, budete muset před a po procesu dodržovat pečlivé pokyny. Chcete se ujistit, že během roztahování uší nezpůsobíte žádné zranění na vašem uchu, takže je důležité, abyste nepřekročili rozměry tunelu. Můžete začít tím, že si koupíte soupravu na roztahování. Připravili jsme pro vás kompletní návod : jak roztahnout ucho

Jaký typ tunelů byste měli koupit?

První nákup tunelů by měl být vyroben z materiálu, který je pro vaše tělo bezpečný, jako je titan nebo chirurgická ocel. Čerstvě roztáhlé uši jsou srovnatelné s čerstvými piercingy. Není vhodné mít silikon nebo akryl v čerstvém piercingu. Tím zajistíte, že tunely, které používáte, budou zcela bezpečné a zdravé.

Znáte rozdíl mezi tunely do ucha?

Pokud se chystáte mít vaše roztáhnuté měli by jste vědět že se rozděluji podle velikosti průměru. Při roztahování vašich uší si definujete na jaký průměr (v mm) chcete mít dírku v uchu. Pak jen volíte tunely v uchu v dáném rozměru např. 10mm.

Vyzkoušejte různé styly tunelů

Zatímco se vaše uši stále rozpínají, vyzkoušejte různé styly tunelů, které jsou k dispozici online. Existuje mnoho jedinečných stylů a barev, které vám zajistí radost. Dokonce můžete nalézt tunely v tělové barvě, které snadno zvýrazní váš styl bez přerušení vašeho rozpočtu!