Tunely do ucha

Počet produktů: 58

Tunely do ucha

Tunel do ucha nebo také flash je známý pojem v body-piercingu. Tunel do ucha je dutá Naušnice v uchu ve tvaru tunelu do ucha, používané především v roztáhlých nebo také někdy chirurgicky vytvořených dírkách v ušním lalůčku. viz článek Jak roztahovat ucho. Tunely do ucha nabízíme v různých variantách. Vyráběny  jsou v menších rozměrech od průměru cca 2 - 3 mm až do průměru 80mm a však nejoblíbenější jsou průměry okolo 10 – 30 mm. Tunel do ucha může být vyroben z mnoha různých materiálů. Sklo, Akrylátové tunely do ucha, Chirurgická ocel, titanové tunely do uchasilikonové tunely do ucha  a různé jiné přírodní materiály od kostí přes rohoviny, bambusu, kámene různého druhů dřeva. Všechny tyto materiály jsou zcela běžné a najde je v našem eshopu.

Tunel do ucha

se  nosí většinou v ušním lalůčku, není to ale 100% pravidlem! Jiné měkké tkáně jako jsou oblasti spodního rtu nebo dírky u nosu které jsou propíchnuté, mohou být vybaveny těmito tunely. V těchto případech se délka tunelu může lišit. Naše tunely nabízíme podle druhu nasazování. Tunel do ucha jsou šroubovací, tunely s dvojitým okrajem ale také tunely s jedním okrajem. Pokud si nevíte rady jaký tunel nebo plug vybrat máme pro vás článek na našem piercingovém blogu Tunely a Plugy do ucha a jejich nasazování.

Pokud začínáte s tunely do ucha pak vám doporučujeme tunely z titanu nebo tunely z chirurgické oceli. Jestliže máte roztáhlé ucho už delší dobu pak by jsme vám doporučili také tunely do ucha ze dřeva nebo akrylátové tunely do ucha.

Zobrazeno 25 - 48 z 58 kusu