Piercing blog - tipy a rady

Je tunel do ucha pro vas?

Svět piercingů a body artu se stále vyvíjí. Populární trendy zahrnují tunely do ucha. Není to v žádném případě nový typ piercingu. Existuje po mnoho staletí v asijských a afrických kulturách. Nedávno byl popularizována v rámci komunity pro modifikaci těla ve Spojených státech. Před několika lety by byly tunely v uchu pouze pro pár jedinců. Vzhledem k tomu, že se roztahování uší stalo populárnějším a hlavním proudem je nyní přijatelné nosit tunely v uchu i při práci. Tato forma modifikace těla roste silně mezi muži a ženami. Ať už dáváte přednost tunelu do ucha nebo plugu do ucha které jsou atraktivní, budete potřebovat najít perfektní tunely do vašich uší.

Co je Mikrodermal piercing?

Co je Mikrodermal? Mikrodermal nebo také nazýván Dermální piercing nebo bodový piercing, je piercing, který leží na jakémkoli plochém povrchu těla a je držen na místě pomocí kožní kotvy, která je instalována pod kůži. Obyčejné tělové piercingy mají vstupní a výstupní dírku pro daný piercing, ale v kožním piercingu, šperky jsou uloženy na povrchu a jsou zajištěna kotvou, která je zakotvena v kožní vrstvě (pod kožní tkání). To dodává vzhled malých kuliček na povrchu kůže. Tento typ dermálního piercingu je dnes velmi oblíbený, protože může být umístěn téměř na jakémkoli plochém povrchu těla, což umožňuje vyzdobit oblasti, které jsou obtížné propíchnout klasickýmy piercingy.

Může piercing ve rtu poškodit mé zuby?

Piercing ve rtu & poškození zubů a dásní Taky se vám někdy stalo že jste přemýšleli propíchnutí rtů, ale dostávali se k vám komentáře o tom, že jsi zničíte zuby a dásně? Všichni jsme to už slyšeli, ale je to skutečně pravda? A pokud je to pravda, existují způsoby, jak bojovat proti účinkům piercingu na zuby? Tak se na to pojďme podívat! Podráždění dásní Piercing ve rtu, který může být labreta, podkova nebo kroužek který se neustále dotíká dásně, může způsobit podráždění dásní a po určité době také opotřebení piercingu. Nedávná studie zubního lékařství uvádí, že: 50% lidí, kteří nosili dlouhý piercing (delší než 1,59 cm) po dobu více než dva roky, tak dásně vylezou z vnitřních spodních čelních zubů. To znamená, že podráždění dásňí a opotřebení může nastat po nošení delších piercingů.

Jak čistit kamenné plugy do ucha

Jak čistit a udržovat kamenné plugy do ucha? jak udržujete své kamenné plugy do ucha čisté? Používáte vždy ty nejtvrdší brusné materiály, které mohou obrušovat opravdu dobře u odolných ušlechtilých kamenných plugů? Zkoušíte materiály z kovů nebo jiných brusných minerálů? Nebo to neřešíte a nečištíte vaše plugy do ucha vůbec? No, v každém případě neděláte správnou věc. Čištění kamenných plugů je důležité a při použití správných brusných materiálů je možné to udělat rychle a snadno - a co je nejdůležitější - správně, aby se nepoškodil váš plug a zůstal stále se čistí.

Roztahování ucha - Kdy se ucho již nezatáhne zpět??

Roztahování ucha - Bod bez návratu Roztahovácí bod bez návratu, když přemýšlíte o roztahování ucha jako o termínu, který se používá k definování bodu, ve kterém můžete být schopni roztáhnout dírku v uchu (typicky se mluví o uchu, ale roztahování jiných dírek v jiných partijích má svůj vlastní bod bez návratu). Když vytáhnete plugy nebo tunely z ucha po delší době, nebude se zmenšovat tak aby se vešly do menší velikosti.

Péče o roztáhlé uši

Roztahování vašich uší správně Roztahování vašich uší správně a bezpečně může trvat dlouho - od počátečního roztahování až po čekání týdnů nebo dokonce měsíců mezi jednotlivými velikostmi. Jakmile dosáhnete cílové velikosti nebo průměru, kterou jste si zvolili a aby vám plug nebo tunel seděl pohodlně, práce však není u konce. Zde je několik jednoduchých tipů a technik "údržby" pro roztáhlé uší, které vám pomohou udržet vaše protažené ušní dírky co nejlépe. Když přemýšlíte o tom jak se správně starat o roztáhlé uší, musíme mít hlavně na paměti že je důlěžité udržovat vaše plugy do ucha a tunely do ucha čisté a masírovat také vaše uši.

Piercing do pupíku - Jak se na něj připravit & pečovat & co dělat & nedělat

Piercing do pupíku - Co dělat & nedělatPiercing do pupíku, obyčejně známý jako pupíkovka, se zdá jako trochu riskantní, velmi stylový šperk, který chcete mít. Je to piercing, obvykle v zahnutém tvaru tzv. "banán", který prochází přes horní okraj pupíku a ne přes břicho jak by se mohlo zdát. I když to vypadá že piercing do pupíku je poměrně bezpečný piercing který můžete mít, při rozhodování o tom zda je piercing na břiše pro vás, je velmi důležité si uvědomit že existují určitá rizika která je třeba zvážit. Takže jaké jsou hlavní nebezpečí piercingů v pupíku? Mezi ně nejčastějí patří bakteriální infekce, nadměrné krvácení, bolest, jizvení tkáně, poškození nervů a nebo alergické reakce na kov. Pokud se rozhodnete že piercing do pupíku stejně chcete mít, tak existují způsoby jak se vyhnout těmto rizikům. Vyberte si renomovaný obchod pro piercingy.

Plugy do ucha a jejich způsoby nasazování

Plugy do ucha a jejich způsoby nasazování Pokud ještě nejste ve světě plugu do ucha velkým znalcem ale máte zájem o roztažené uši, může být dobré, abyste jste věděli rozdíl mezi plugem s jedním a dvojitým okrajem. Nebo začít s tím, co je to plug do ucha? Plug je válcovitý kousek šperku, který slouží k naplnění roztáhlého ucha pomocí roztahováku. Plug může být vyrobeno z různých materiálů a přichází v různých stylech. Návod jak roztahovat ucho v našem piercing magazínu zde Plug do ucha s jedním okrajem je jako rty, které obvykle směřují k přední straně piercingu. Tato strana je to, co drží plug na místě v uchu. Druhá strana je standardní jen je na ní navlečen gumový O-kroužek. Tento typ plugu vypadá, jako by byl v uchu větší než je. Vzhledem ke gumovému o-kroužku má tento typ plugu do ucha méně stylu a dostupných materiálů než plug s dvojitým okrajem. Jednoduché plugy mají drážku na povrchu, aby udržely kroužek na svém místě.

5 nejrychleji hojících se piercingů

5 nejrychleji hojících se piercingů V dokonalém světě by jsme si jen vybrali piercing který se nám líbí, rozmysleli kam si ho dáme a pak jako magnetkové naušnice připli. Bohužel tento svět není až tak dokonalý (thanks god :)). Pokud hledáte piercing, který nebude mít za následek půl roku bolestí a mořskou solnou vodu u piercingové dírky každou chvíli tak tady jsou naše tipy na pět nejrychlej uzdravujících se piercingů! 1. Septum piercing & Podkova U toho piercingu to trvá od 1 do 3 měsíců, než se nos kompletně uzdraví. Není žádným tajemstvím, že tento piercing je velmi oblíben! Při propíchnutí přepážky v nose dochází k propíchnutí jen tenkého kousku pokožky jež si s stěží všimnete. 

Dřevěné plugy do ucha - druhy dřeva a jejich vlastnosti

Druhy dřevěných plugů do ucha Plugy do ucha mohou být vyrobeny z různých materiálů, od oceli přes akrylát až po sklo. Ale na rozdíl od těchto moderních materiálů, plugy zr dřeva byly používány po stovky let. A není to pro nic za nic. Dřevo je lehké a porézní, což dovoluje plugu dýchat při nošení. To přispívá k zdravějšímu a příjemnějšímu nošení tohoto piercingu. Nejenom, že dřevo je zdravým a přírodním materiálem, je také vizuálně přitažlivým. Jeho přirozený odstín a krása jsou velmi oblíbeny mezi milovníky plugu do ucha. Existuje mnoho různých typů dřeva, nejčastějšími pro plugy jsou : SONO, ebenové dřevo, tzv. krokodílové dřevo, palmové nebo kokosové dřevo, teakové dřevo, tamarindové dřevo, třešňové dřevo, SABA, jackfruitového dřeva atd. Může se zdát, že dřevo může být velmi podobné. Naopak, tyto 10 základních typů jsou od sebe hodně odlišné. Stačí, když se podíváte na každý druh zvlášť, tak si uvědomíte jak jedinečné tyto dřeva mohou být.