Piercing blog - tipy a rady

Piercingu v pupíku vs těhotenství: ano či ne?

Rostoucí bříško, otékající kotníky, žádné mejdany, alkohol ani kouření… v těhotenství na tebe čeká spousta změn a odříkání. Máme pro tebe ale skvělou zprávu. Svého piercingu se vzdávat nemusíš.

Jaro s piercingem: co bude v kurzu?

Máš už plné zuby dlouhých zimních večerů, roláků a zimní bundy, ze které ti koukají jen oči? Neboj se, zima brzy skončí. Konečně se zbavíš čepice, šály a budeš se moci pochlubit novou ozdobou. Prozradíme ti, co bude tohle jaro v kurzu.

Zásnubní prsten neprsten pro odvážné

Romantická večeře, svíčky, dort a v něm zásnubní prsten… Pokud tě děsí představa kýčovitých zásnub à la červená knihovna, tenhle článek je přesně pro tebe. Poradíme ti, jak se zasnoubit bez otřepaného klišé a nechtěného publika.

Piercing do pupíku – hot or not?

Přemýšlíš o piercingu do pupíku? V hlavě se ti určitě honí spousta otázek. Nemá už šperk v pupíku každá druhá? Mám na to vůbec postavu? A co za pár let? Bude vypadat pořád sexy? Přestaň si lámat hlavu a raději si přečti argumenty, proč tahle smyslná záležitost stojí za to.

Proč si (ne)pořídit piercing do jazyka?

Piercing v jazyku je provokativní a neobyčejně sexy. Pořídit si ho vyžaduje notnou dávku odvahy. Pokud rád(a) plaveš proti proudu a nechceš splynout s davem, takhle ozdoba skvěle dokreslí tvou osobnost.  Šperk s příchutí erotiky a tajemna Pokud mají piercing v jazyku i tví kamarádi, možná ti potvrdí, co se o něm povídá – a to že zvyšuje kvalitu orálního sexu. Tvůj partner to jistě dokáže náležitě ocenit. A kdo vyzkoušel líbání s piercingem, už by neměnil!

Tunely do ucha - co by jste měli vědět?

Už máte tunely do ucha nebo si teprve plánujete roztáhnout ucho?  Velmi často můžete vidět tunely do ucha v rámci alternativního spektra módy a životního stylu. Jedná se o časově náročnější piercingy, které mohou někteří lidé považovat za "extrémní" v závislosti na velikosti a jejich umístění. Tento článek se týká toho, co byste měli vědět, pokud chcete mít tunely do ucha.

Piercing do jazyka - příběh jak jsem si nechala propíchnout jazyk - 2.díl

Po mém strašlivém zážitku ve 4 den léčebného procesu, kdy můj piercing jazyka vypadal jako kožovitá noha :), jsem se více než chtěla vrátit do piercingového studia, abych zjistila, co se děje. Naštěstí mě jazyk začal odpuchat. 5. den - Zmenšení: Celé dopoledne v práci jsem se nemohla dočkat na oběd. Ne proto, že jsem chtěla jíst, to moc bolelo, ale proto, že jsem mohla jít z práce a jít za mím piercerem. Stále jsem měla pocit pálení na okrajích jazyka a na jedné straně piercingu byl ještě tvrdý bílý hřbet, ale bolest nebyla tak silná, jako tomu bylo předtím. Když jsem se dostala do studia, vysvětlila jsem své obavy, ale byla jsem rychle ujištěna, že nemám mít starosti. Tvrdá tkáň byla účinkem otoku a měla by zmizet, až se můj jazyk zmenší zpátky na normální velikost.

Velkoobchodní prodej piercingu pro studia

Velkoobchod piercing Pro všechny velkoodběratele nebo piercingové studia nabízíme piercing za velkoobchodní ceny. Nabízíme různé druhy aplikačního piercingu nebo jiných šperků. Naši dodavatelé jsou z celého světa. Při větším odběru nabízíme velké slevy až 50%. Pokud máte zájem napište nám na: info@piercing-factory.cz

Piercing do jazyka - příběh jak jsem si nechala propíchnout jazyk :)

Přemýšlíte o tom že chcete piercing do jazyku ale nevíte co očekávat? Pokud jste někdy chtěli propíchnout váš jazyk ale byli jste odrazeni kvuli bolesti, procesu léčby a následné péče, nebo proto že si nejste jisti jak se o něj postarat? Pak by tento článek mohl pomoct se rozhodnout, zda je tento piercing pro vás.

Piercing ve rtu - jak se o tento piercing starat

Piercingy ve rtu vypadají skvěle a vyhovují všem, takže je oblíbenou volbou bez ohledu na to kdo jste. Naštěstí se také snadno léčí a snadno se o ně stará. Existuje mnoho různých umístění a kombinací piercingů, ale všechni vyžadují stejnou základní péči. Piercingy rtů mohou být umístěny téměř kdekoliv. Kolem úst, ale nejoblíbenější je stále tradiční piercing ve rtu, umístěný uprostřed spodního rtu. Další populární piercing jsou labretové piercingy na spodním rtu; labretové piercingy na boku horního rtu a medúza piercing uprostřed horního rtu. V závislosti na umístění piercingu můžete nosit labrety, podkovy a nebo kroužky.