Máš už plné zuby dlouhých zimních večerů, roláků a zimní bundy, ze které ti koukají jen oči? Neboj se, zima brzy skončí. Konečně se zbavíš čepice, šály a budeš se moci pochlubit novou ozdobou. Prozradíme ti, co bude tohle jaro v kurzu.

Nejenom šaty dělají člověka.

Make-upu a oblečení, to je jen jedna strana mince. Můžeš si samozřejmě dopřát novou garderóbu, ale co takhle přijít s něčím novým? Piercing není obyčejný módní doplněk ani šperk. Zrcadlí tvou osobnost a duši. Řekni světu, kdo jsi. Rebel, drsňák, intelektuál, nebo něžná princezna?

Objev nespoutané zvířecí vzory.

Víš, že i piercing podléhá módním trendům? Hitem této sezóny budou opět zvířecí vzory. Pokud už tě omrzely jednobarevné plugy, kuličky nebo kamínky, můžeš zkusit něco nového. Květiny, zvířata, stromy to vše dýchá novým ročním obdobím.

Vrať se k přírodě.

Omrzely tě umělé materiály? Právě frčí návrat k přírodě. Dřevěné plugy tě rozhodně nudit nebudou. A pokud toužíš po opravdové senzaci, vyzkoušej plug z buvolího rohu. Vedle pastelových barev, které nesmějí na jaře chybět, budou vynikat barvy neonové. Na výběr máš neskutečné množství roztahováků, podkov, tunelů do ucha nebo třeba piercingu do pupíku v neonových barvách.

Pro stydlíny

Máš raději decentní ozdoby a nechceš budit rozruch? Blýskni se piercingem s kamínky, které se třpytí po dopadu slunečních paprsků. Nos, ucho, tvář... všude tam se bude nový šperk krásně vyjímat. Jestli jsi velký stydlín, vyber si tu část, kterou uvidíš jen ty a tvůj partner. Piercing v pupíku nebo bradavce neuvidí nikdo cizí. Ty však můžeš ve svém intimním životě překročit hranici nebývalé rozkoše.

Jdi do toho!

Neváhej a tak jako se po zimním spánku probouzí příroda, probuď v sobě nového člověka. Odvážnějšího, svěžího a smyslnějšího. Možností, jak podtrhnout svou osobnost, máš celou spoustu.