Tunely do ucha

Počet produktů: 57

Tunely do ucha

Tunel do ucha nebo také flash je známý pojem v body-piercingu. Flesh tunely jsou duté tunelydo ucha, používané především v roztáhlých nebo také někdy chirurgicky vytvořených dírkách v ušním lalůčku. Tunely do ucha nabízíme v různých variantách. Vyráběny  jsou v menších rozměrech od průměru cca 2 - 3 mm až do průměru 80mm a však ne...

Tunely do ucha

Tunel do ucha nebo také flash je známý pojem v body-piercingu. Flesh tunely jsou duté tunelydo ucha, používané především v roztáhlých nebo také někdy chirurgicky vytvořených dírkách v ušním lalůčku. Tunely do ucha nabízíme v různých variantách. Vyráběny  jsou v menších rozměrech od průměru cca 2 - 3 mm až do průměru 80mm a však nejoblíbenější jsou průměry okolo 10 – 30 mm. Tunel do ucha může být vyroben z mnoha různých materiálů. Sklo, Akrylát, Chirurgická ocel, titan, silikon  a různé jiné přírodní materiály od kostí přes rohoviny, bambusu, kámene různého druhů dřeva. Všechny tyto materiály jsou zcela běžné a najde je v našem eshopu.

Tunel se  nosí většinou v ušním lalůčku, není to ale 100% pravidlem! Jiné měkké tkáně jako jsou oblasti spodního rtu nebo dírky u nosu které jsou propíchnuté, mohou být vybaveny těmito tunely. V těchto případech se délka tunelu může lišit. 

Less
Zobrazit
Zobrazeno 1 - 24 z 57 kusu