Péče o piercing

Tipy a rady jak se starat o váš piercing. Snažíme se vám poradit s běžnými a ne tolik běžných problémech které můžou nastat při nošení piercingu, nebo také na co si dávat pozor. 

Jaro s piercingem: co bude v kurzu?

Máš už plné zuby dlouhých zimních večerů, roláků a zimní bundy, ze které ti koukají jen oči? Neboj se, zima brzy skončí. Konečně se zbavíš čepice, šály a budeš se moci pochlubit novou ozdobou. Prozradíme ti, co bude tohle jaro v kurzu.

Piercing do pupíku – hot or not?

Přemýšlíš o piercingu do pupíku? V hlavě se ti určitě honí spousta otázek. Nemá už šperk v pupíku každá druhá? Mám na to vůbec postavu? A co za pár let? Bude vypadat pořád sexy? Přestaň si lámat hlavu a raději si přečti argumenty, proč tahle smyslná záležitost stojí za to.

Tunely do ucha - co by jste měli vědět?

Už máte tunely do ucha nebo si teprve plánujete roztáhnout ucho?  Velmi často můžete vidět tunely do ucha v rámci alternativního spektra módy a životního stylu. Jedná se o časově náročnější piercingy, které mohou někteří lidé považovat za "extrémní" v závislosti na velikosti a jejich umístění. Tento článek se týká toho, co byste měli vědět, pokud chcete mít tunely do ucha.

Piercing do jazyka - příběh jak jsem si nechala propíchnout jazyk - 2.díl

Po mém strašlivém zážitku ve 4 den léčebného procesu, kdy můj piercing jazyka vypadal jako kožovitá noha :), jsem se více než chtěla vrátit do piercingového studia, abych zjistila, co se děje. Naštěstí mě jazyk začal odpuchat. 5. den - Zmenšení: Celé dopoledne v práci jsem se nemohla dočkat na oběd. Ne proto, že jsem chtěla jíst, to moc bolelo, ale proto, že jsem mohla jít z práce a jít za mím piercerem. Stále jsem měla pocit pálení na okrajích jazyka a na jedné straně piercingu byl ještě tvrdý bílý hřbet, ale bolest nebyla tak silná, jako tomu bylo předtím. Když jsem se dostala do studia, vysvětlila jsem své obavy, ale byla jsem rychle ujištěna, že nemám mít starosti. Tvrdá tkáň byla účinkem otoku a měla by zmizet, až se můj jazyk zmenší zpátky na normální velikost.

Piercing ve rtu - jak se o tento piercing starat

Piercingy ve rtu vypadají skvěle a vyhovují všem, takže je oblíbenou volbou bez ohledu na to kdo jste. Naštěstí se také snadno léčí a snadno se o ně stará. Existuje mnoho různých umístění a kombinací piercingů, ale všechni vyžadují stejnou základní péči. Piercingy rtů mohou být umístěny téměř kdekoliv. Kolem úst, ale nejoblíbenější je stále tradiční piercing ve rtu, umístěný uprostřed spodního rtu. Další populární piercing jsou labretové piercingy na spodním rtu; labretové piercingy na boku horního rtu a medúza piercing uprostřed horního rtu. V závislosti na umístění piercingu můžete nosit labrety, podkovy a nebo kroužky.

Plugy a tunely a jejich historie

Tělo a jeho modifikace Lidé modifikují své tělo v průběhu celé historie. Tetování, různé značkování, piercing, implantáty a dokonce i účesy jsou jen některé z tělových modifikací. To je jen hrubý seznam něktrých modifikací, některé jsou více trvalé některé méně. Dnes bych se chtěl více zaměřit na to trvalejší a tím je umění piercingu a roztahování uší.

Piercing do bradavky

Pokud uvažujete o piercingu bradavky, nejste sami. Piercing do bradavky jsou velmi populární v tuto chvíli také díky celebritám, které je nosí o ukazjí na veřejnosti. Můžete být nervózní tím, že propíchnutí bradavky může bolet, ale dobrá věc je ta že tyto piercingy jsou snadné k pečlivé a nemusíte provádět drastické změny v šatníku, které by jim vyhovovaly. Zde jsou některé užitečné tipy na piercing do bradavky, aby jste zvážili jaké oblečení je pro tento piercing vhodné.

Může piercing ve rtu poškodit mé zuby?

Piercing ve rtu & poškození zubů a dásní Taky se vám někdy stalo že jste přemýšleli propíchnutí rtů, ale dostávali se k vám komentáře o tom, že jsi zničíte zuby a dásně? Všichni jsme to už slyšeli, ale je to skutečně pravda? A pokud je to pravda, existují způsoby, jak bojovat proti účinkům piercingu na zuby? Tak se na to pojďme podívat! Podráždění dásní Piercing ve rtu, který může být labreta, podkova nebo kroužek který se neustále dotíká dásně, může způsobit podráždění dásní a po určité době také opotřebení piercingu. Nedávná studie zubního lékařství uvádí, že: 50% lidí, kteří nosili dlouhý piercing (delší než 1,59 cm) po dobu více než dva roky, tak dásně vylezou z vnitřních spodních čelních zubů. To znamená, že podráždění dásňí a opotřebení může nastat po nošení delších piercingů.

Piercing do pupíku - Jak se na něj připravit & pečovat & co dělat & nedělat

Piercing do pupíku - Co dělat & nedělatPiercing do pupíku, obyčejně známý jako pupíkovka, se zdá jako trochu riskantní, velmi stylový šperk, který chcete mít. Je to piercing, obvykle v zahnutém tvaru tzv. "banán", který prochází přes horní okraj pupíku a ne přes břicho jak by se mohlo zdát. I když to vypadá že piercing do pupíku je poměrně bezpečný piercing který můžete mít, při rozhodování o tom zda je piercing na břiše pro vás, je velmi důležité si uvědomit že existují určitá rizika která je třeba zvážit. Takže jaké jsou hlavní nebezpečí piercingů v pupíku? Mezi ně nejčastějí patří bakteriální infekce, nadměrné krvácení, bolest, jizvení tkáně, poškození nervů a nebo alergické reakce na kov. Pokud se rozhodnete že piercing do pupíku stejně chcete mít, tak existují způsoby jak se vyhnout těmto rizikům. Vyberte si renomovaný obchod pro piercingy.

5 nejrychleji hojících se piercingů

5 nejrychleji hojících se piercingů V dokonalém světě by jsme si jen vybrali piercing který se nám líbí, rozmysleli kam si ho dáme a pak jako magnetkové naušnice připli. Bohužel tento svět není až tak dokonalý (thanks god :)). Pokud hledáte piercing, který nebude mít za následek půl roku bolestí a mořskou solnou vodu u piercingové dírky každou chvíli tak tady jsou naše tipy na pět nejrychlej uzdravujících se piercingů! 1. Septum piercing & Podkova U toho piercingu to trvá od 1 do 3 měsíců, než se nos kompletně uzdraví. Není žádným tajemstvím, že tento piercing je velmi oblíben! Při propíchnutí přepážky v nose dochází k propíchnutí jen tenkého kousku pokožky jež si s stěží všimnete.