Přemýšlíš o piercingu do pupíku? V hlavě se ti určitě honí spousta otázek. Nemá už šperk v pupíku každá druhá? Mám na to vůbec postavu? A co za pár let? Bude vypadat pořád sexy? Přestaň si lámat hlavu a raději si přečti argumenty, proč tahle smyslná záležitost stojí za to.

Piercing podtrhne tvou osobnost

Piercing v pupíku může vypadat provokativně, bláznivě, ale i elegantně. Záleží jen na tom, jakou ozdobu si vybereš. Existují stovky variant od jemného šperku s kamínky přes kroužky, podkovy až po kuličky. Bez nadsázky se dá říct, že tě jedna dírka na správném místě rázem promění v romantickou vílu, nespoutanou rebelku, anebo sexy divošku.

Piercing je neobyčejně sexy

Ženské bříško je pro muže jako magnet. A co víc přitáhne pozornost, než sexy ozdoba pupíku? Své o tom vědí třeba arabské břišní tanečnice. Staňte se pro svého muže princeznou tisíce a jedné noci.

Piercing v pupíku není jen pro modelky

Nemáš zrovna míry 90-60-90? Nevadí! I tak může být šperk v pupíku proklatě sexy. Vyšperkované bříško nosí i těhotné ženy. Těhotenský piercing je na kulatícím se bříšku prostě dokonalý.

Piercing nezmění tvé tělo navždy

Narozdíl od tetování není piercing nevratnou změnou těla. Pokud se ti přestane líbit, jednoduše ho přestaneš nosit.

Piercing v pupíku skryješ pod oblečení

Nejsou tví rodiče piercingům příliš naklonění? Nebo máš strach, jak by na něj zareagovali v práci? Piercing v nosu nebo ve rtu neschováš, ale ozdobu v bříšku jednoduše ukryješ pod tričkem. Sama se rozhodneš, kterým očím ji odhalíš.

Jsi výstřední, ráda provokuješ a nespokojíš se s ničím obyčejným? Zdá se ti piercing do pupíku příliš fádní? V tom případě můžeš přemýšlet třeba o plugu nebo tunelu do ucha. Zajímavých efektů můžeš dosáhnout také s pomocí microdermalu. Fantazii se meze nekladou.