Romantická večeře, svíčky, dort a v něm zásnubní prsten… Pokud tě děsí představa kýčovitých zásnub à la červená knihovna, tenhle článek je přesně pro tebe. Poradíme ti, jak se zasnoubit bez otřepaného klišé a nechtěného publika.

Buď mou!

Pro některé ženy znamená prstýnek neskutečně moc. Chtějí zachovat tradici. Touží po tom, aby muž poklekl a pronesl: „Vezmeš si mě?”. Romantika ale nemusí nutně znamenat přeplněnou restauraci, anebo vyjížďku na lodi při měsíčku. Najdou se ženy, které hledají něco jiného. Něco, co nemá jen tak někdo. Co každý nezažije. Patří mezi ně i vaše vyvolená?

Nechce se nechat „okroužkovat”?

Oblíbila si tvá drahá polovička piercingy a něžný prstýnek s kamínkem by se k ní zkrátka nehodil? Řešení je prosté! Mikrodermální piercing  kamínek bez kroužku. Neobyčejný symbol lásky pro neobyčejný pár.

Růžový, bílý, modrý?

Vybírat můžeš z nepřeberných barev a tvarů. Zkušený piercer vloží základnu šperku pod kůži, kde vydrží klidně až do vaší zlaté svatby.

Bude to bolet?

Majitelé microdermalu se shodují na tom, že bolest při aplikaci je srovnatelná s obyčejným piercingem, při kterém ozdoba prochází skrz. Pokud už tvoje drahá piercing má, nemusíš si lámat hlavu.

Šperk na celý život

Obyčejný prsten při jakékoliv činnosti sundáš, ale microdermal piercing ne. Mohou nastat situace, kdy bude na ruce překážet. Jsou zaměstnání, při kterých může být šperk na prstu velkou překážkou. Důkladně proto zvaž, jestli by klasický zásnubní prsten neudělal lepší službu. V profesionálním salónu si samozřejmě s odstraněním microdermalu ví rady, ale byla by škoda přijít o zásnubní šperk třeba kvůli práci.

Vykroč správným směrem!

microdermal piercingem budou vaše společné zásnuby výjimečné. Naťukni tuhle variantu a možná si ušetříš obíhání zlatnictví. Pokud budeš mít odvahu, můžeš si vybrat piercing k tomuhle významnému životnímu milníku i ty. Ve dvou se to přece lépe táhne.