Plugy do ucha a jejich způsoby nasazování

Pokud ještě nejste ve světě plugu do ucha velkým znalcem ale máte zájem o roztažené uši, může být dobré, abyste jste věděli rozdíl mezi plugem s jedním a dvojitým okrajem. Nebo začít s tím, co je to plug do ucha? Plug je válcovitý kousek šperku, který slouží k naplnění roztáhlého ucha pomocí roztahováku. Plug může být vyrobeno z různých materiálů a přichází v různých stylech.

Návod jak roztahovat ucho v našem piercing magazínu zde

Plug do ucha s jedním okrajem je jako rty, které obvykle směřují k přední straně piercingu. Tato strana je to, co drží plug na místě v uchu. Druhá strana je standardní jen je na ní navlečen gumový O-kroužek. Tento typ plugu vypadá, jako by byl v uchu větší než je. Vzhledem ke gumovému o-kroužku má tento typ plugu do ucha méně stylu a dostupných materiálů než plug s dvojitým okrajem. Jednoduché plugy mají drážku na povrchu, aby udržely kroužek na svém místě.

Druhy plugu do ucha

Plug do ucha s dvojitým okrajem. Tento piercing vyžaduje, aby dírka v uchu byla dostatečně velká pro to, aby se plug vešel přesně do dírky, což je obvykle trochu větší než rozměry plugu. Takže, teď když znáte rozdíl, jaký typ plugu byste chtěli mít na sobě? No, jestli jsou vaše uši stále roztahovány a uzdravující, neměli byste v žádném případě plugy používat. Plugy s dvojitým okrajem je určena pouze pro roztáhlé a uzdravované uši. Nevytáčejte plugem tak aby se vešel do ucha, pokud se plug do ucha nevejde není dobré ho vkládat násilím. Plugy s jedním okrajem se ztrácejí mnohem snadněji, pokud vám vypadne gumička je velmi pravděpodobné že vám vypadne taky plug.

Bez ohledu na to který plug do ucha si vyberete, je důležité mít některé mazací oleje (jako jojobový olej) nebo horkou sprchu před vložením plugu do ucha, abys se tím povolila kůže v uchu umožnili snadné vložení. Vynikajícími materiály, které lze použít pro plugy v uchu jsou sklo, titan, nerezová ocel, kámen a dokonce i dřevo. A nezapomínejte, že plugy s dvojitým okrajem mají k dispozici mnohem více materiálů. Takže si dobře plug který je pro vás perfektní a vyhovuje vašemu životnímu stylu a vaší vášeňi pro piercing.

Plugy do ucha mohou být vzrušujícím způsobem, jak předvést svůj styl. Různé materiály a vzory používané v zásuvkových špercích jsou obrovské a pestré. Výběr plugů je také poměrně cenově dostupný a zajímavý. Většina plugu do ucha stojí mezi 100 - 200 kč, pokud nechcete opravdu něco exotického. Máme plugy ve všech tvarech a velikostech dostupné na webové stránce: https://www.piercing-factory.cz/cs/151-plugy-do-ucha