Roztahování ucha - Bod bez návratu

Roztahovácí bod bez návratu, když přemýšlíte o roztahování ucha jako o termínu, který se používá k definování bodu, ve kterém můžete být schopni roztáhnout dírku v uchu (typicky se mluví o uchu, ale roztahování jiných dírek v jiných partijích má svůj vlastní bod bez návratu). Když vytáhnete plugy nebo tunely z ucha po delší době, nebude se zmenšovat tak aby se stáhla do menší velikosti.

Takže, jaký je důvod? Jaký je bod/průměr kdy se uši nezatáhnout zpět?

Každé tělo je jiné, pokud jde o uzdravení. Možná znáte někoho, kdo by byl schopen natáhnout si uši do velké velikosti a pak byli ještě schopni pohodlně zmenšit zpět na menší velikost. Nebo možná znáte někoho, kdo si ucho roztáhl na malou velikost, která se však už nezatáhla nikdy zpět.

Obecné pravidlo je mezi 4-6mm u dírky v uchu.

To znamená, že pokud si nejste jisti, zda si chcete nechat plug nebo tunel v uchu po zbytek vašeho života, je nejlepší, abyste nepřekročili pravidlo 4 - 6mm!

Ale co chirurgie?

Existují způsoby, jak chirurgicky opravit vaše ucho po roztahování velkých dírek, nebo pro ty, kteří si při roztahování uši počínali příliš tvrdě a nevhodně a skončili roztrháváním pokožky ucha. Ale tyto způsoby jsou často nákladné a bolestivé.